יום ב', כב’ באייר תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת טיולים והצגות יועצות אודות יצירת קשר
 
 
ביום שיש ה- 31.5.19 יתקיים הפנינג אימוץ כלבים ברחבת קניון עזריאלי גבעתיים משעה 11:00-15:00
קרא עוד...
התכנית מיועדת לתלמידים בבתי הספר היסודיים בגבעתיים : אלון, בן גוריון, ברנר, גורדון, כצנלסון, לאה גולדברג, שמעוני .בכלים: גיטרה, חלילית, כינור, קלרינט, חצוצרה, טרומבון, בריטון, סקסופון, חליל צד , קרן יער, כלי הקשה, עוד, מפוחית. התלמידים מקבלים את שעורי הנגינה בבית הספר סמוך לתום יום הלימודים, בהתאם למסלול הלימודים בו הם לומדים על בסיס ארבעה שבועות לימוד בחודש, כפוף לחופשות בתי הספר. בחופשת הפסח מתקיימים שעורים בשבוע הראשון (לפני החג).הלימודים מתחילים בתחילת חודש ספטמבר , בתאום עם המורה ומנהלת התכנית.
קרא עוד...
הנכם מוזמנים להשתתף בגמר האליפות אשר יתקיים ב- 25.5.19 בבית ספר אלון
קרא עוד...
"אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת רק מילה בעברית חודרת אל עורקיי, אל נשמתי בגוף כואב, בלב רעב כאן הוא ביתי לא אשתוק, כי ארצי שינתה את פניה לא אוותר לה, להזכיר לה, ואשיר כאן באוזניה עד שתפקח את עיניה"/אהוד מנור כ י ב מ ו ת ם צ י ו ו ל נ ו א ת ה ח י י ם! #ביסשמעוני #יומהזכרונ2019 #יומהזכרונלחלליצהל #יהיזכרמברוך
קרא עוד...
חטיבת השריון המאומצת על ידי עיריית גבעתיים מזמינה את הציבור לתערוכה פתוחה בפארק גבעתיים. בתערוכה יוצגו טנק מרכבה ונגמ"שים. תלמידי בית הספר מוזמנים לבוא ולפגוש את לוחמי חטיבת השריון , חטיבה 188.
קרא עוד...
הורים יקרים לרשותכם אירועי חודש מאי ,
קרא עוד...
סקר קצר זה נועד לבחון את רמת שביעות רצונכם מתכנית התל"ן (תכנית לימודים נוספת) בבית הספר , במטרה לגבש את תכנית הלימודים הבאה .
קרא עוד...
סיפורו של אלוף נועם גרשוני 26.05.2019 הדרך הארוכה מתא הטייס בחיל האוויר, הפציעה האנושה, השיקום , ההתמודדות עם הנכות , אימוני הטניס ומדלית הזהב . הרצאה על נחישות , כח רצון עז ומוטיבציה אדירה.
קרא עוד...
קייטנת פסח 11.4- 17.4 בשמעוני
קרא עוד...
שמעוני נתינה היא לא רק ערך במילון !! טקס ערך חודש אדר הדגיש את ערך ה נתינה , כל שכבה האירה את הזרקור שלה חלקם הביעו תודה והערכה לכל צוות בית הספר לכולם ,למנצור היקר , למנקות למורים ולסייעות , ולמתנדבים היקרים מעמותת ידיד , הטקס האיר את העשייה והלמידה שלנו בבית הספר בנושא .
קרא עוד...
תלמידים יקרים , לפניכם שאלון העוסק בבית הספר. מטרות השאלון הן לבדוק באיזו מידה את/ה חש/ה בטוח/ה בבית הספר, ומה גורם לך להרגיש כך. המידע שיתקבל מהשאלון יעזור לבית הספר לטפל בבעיות שיתגלו, ולתכנן פעילויות לשיפור האקלים בבית הספר ובכיתה. אנא ענה על כל השאלות.השאלון הינו אנונימי (אין צורך לרשום את שמך).תודה על שיתוף הפעולה!
קרא עוד...
במסגרת שיעורי תרבות ישראל וחינוך חברתי עסקנו בחקר מאפייני חברת מופת. הבנו כי חברה מתוקנת בנויה מאזרחים מעורבים המסוגלים ליצור רשת שיתופי פעולה המקדמים ומעצימים את היחיד ואת הקבוצה. חינוך גלוקלי מכשיר את הלומדים לקראת השתלבותם בחברה והפיכתם לאזרחים פעילים ומשמעותיים. ייחודיותו וחיוניותו של הפרט מאפשרת לו לתרום את חלקו ולהשפיע .
קרא עוד...
האירוע המרכזי מתקיים ביום שלישי ה- 2.4 בשעה 16:30 ברחבת הקניון- הפנינג התנדבות קהילתי לכל המשפחה הכולל בין היתר- הפעלות והצגות לילדים, דוכני יצירה, שוק קח תן, דוכני התנדבות, מתחם תנועות הנוער ועוד!
קרא עוד...
קייטנה דיגיטלית במהלך חופשת הפסח , קראו והרשמו
קרא עוד...
בְּרַחֲבֵי הָעוֹלָם יֵשׁנָם חַגִּים וּפֶסְטִיבָלִים שׁוֹנִים בָּהֶם אֲנָשׁים מִתְחַפְּשִׂים לִדמֻיּוֹת שׁרְחוֹקוֹת מִמִּי שׁהֵם בַּמְּצִיאוּת.נִרְאֶה שׁאֲנָשׁים בְּכָל הָעוֹלָם מוֹצְאִים סִבּוֹת שׁוֹנוֹת לְהִתְחַפֵּשׂ. מַדּוּעַ לְדַעְתְּכֶם אֲנָשׁים אוֹהֲבִים לְהִתְחַפֵּשׂ? פתחו את הקובץ המצורף וקראו עוד אודות הקרנבל העולמי
קרא עוד...
שבוע החינוך בשמעוני -גישור בין עולמותעוד במסגרת שבוע החינוך בשמעוני כבית ספר לחינוך גלוקאלי- ערב קהילתי לתלמידי שכבת ו' והוריהם, בסימן של יצירת תקשורת בונה גשרים וחיבורים.
קרא עוד...
כמה חשוב שיש אנשים שונים ממך אליהם אתה יכול להתחבר, ולהרגיש פתאום שלם לא "אחר".כמה חשוב שיש אנשים מרתקים מגוונים ויודעי עולם ,מהם אני יכול ללמוד רבות ובעיקר להבין שאני לא מושלם.
קרא עוד...
מועצת התלמידים בהוראת עמיתים עבור תלמידי כיתות א'-ב'
קרא עוד...
שלוםםם סלאםםם עלינו ועל כל העולםהערביזיון בשמעוני 2019 ( כי ככה זה בבית ספר לחינוך גלוקאלי)תחרות השירים בערבית, ה״ ערביזיון״ , נולדה מתוך הרצון לחנך לחיים משותפים ולרב תרבותיות. מתוך הצורך ללמוד להעמיק ולחקור לצד השפה הערבית את התרבות הערבית העשירה של שכנינו הערביים , ובמטרה לגרום לכולנו לפתוח את הלב והראש דרך התרבות המורשת והמוסיקה הערבית הנפלאה.
קרא עוד...
אחריות הינה יכולתו וכושרו של האדם לראות את ההיבטים ואת הצדדים השונים בקבלת החלטות ובביצוען, הרגשת מחויבות לנקיטת פעולה, הכרה בקשר שבין החלטות ומעשים לבין תוצאותיהם, מוכנות לשאת בתוצאות של מעשים, הרגשת מחויבות לגבי התוצאה.מרכיבי האחריות האישית: אכפתיות ועשייה.
קרא עוד...
הורים יקרים , חודשון פברואר לרשותכם בקישור הבא :
קרא עוד...
הורים יקרים שלום רב! השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הוא בבחינת מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה שבוע זה ייערך בתאריכים: 7-3 בפברואר 2019, ויוקדש לנושא: "גם ברשת יש גבול״. הוא יתמקד בעידוד התלמידים לפתח "שרירי" בחירה והתנהלות מתוך שיקול דעת, איפוק, אמפתיה, הבנה של מותר/אסור, מתאים/לא מתאים באופן שמותאם למרחב גלישה בטוחה, ובקידום תקשורת בינאישית רגישה, מוגנת ומקרבת, הרואה את העצמי וגם את האחר. זאת תוך כדי חיזוק נורמות התנהגות ראויות ברשת והעלאת המודעות למצבים מורכבים המתעוררים בה.
קרא עוד...
הורים יקרים, כולנו מתנהלים במרחבי הרשת ונהנים ממגוון האפשרויות הגלומות בה. כהורים, חשוב לנו לוודא שילדינו נמצאים בסביבה מוגנת ובטוחה. מצבי פגיעה עלולים לעורר באופן טבעי תחושות של דאגה, לחץ, חוסר אונים וחיפוש אחר מענה הולם וכלים להתמודדות. במצבי מצוקה פנייה לעזרה יכולה לסייע, גם אם נראה שלמצב אין פתרון. באפשרותכם להתייעץ עם אנשי מקצוע בבית הספר ובקהילה. בנוסף לכך, באפשרותכם לפנות למוקד 105 במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת. ברצוני לעדכנכם כי כמענה לציבור הרחב ועבורכם ההורים, הוקם מטה לאומי משולב, משטרתי ואזרחי, להגנה על ילדים ונוער ברשת. המטה הלאומי הוקם מתוקף החלטת ממשלה בהובלת המשרד לביטחון הפנים ומשטרת ישראל ובשיתוף משרד החינוך, משרד הרווחה והשירותים החברתיים, משרד הבריאות ומשרד המשפטים. המטה הלאומי מוביל שינוי אסטרטגי בתחום ההגנה על קטינים ברשת ומציע מעטפת מענים כוללת למען יצירת סביבה בטוחה לילדים במרחב המקוון. המטה עוסק במניעה, הסברה והגברת מודעות, אכיפה, קידום חקיקה, מחקר, יצירת שותפויות ופיתוח טכנולוגיות להגנה על קטינים ברשת. מידע נוסף נמצא בקישור המצורץ
קרא עוד...
קרא עוד...
האליפות מיועדת לכל תלמידי בית הספר בכיתות א-ו. יש להיכנס באמצעות סיסמת משרד החינוך שברשות התלמידים המורכבות מספרות בלבד. ביום שני 14.01.2019 יתחיל שלב האימון ביום שני 21.01.2019 תחל התחרות הארצית, בשלב הבית ספרי.
קרא עוד...
נשמע מדע בדיוני?! אז זהו...שלא! זה הפתרון החדשני שמפתחת קבוצת הFLL שלנו , ואת זה תציג בתחרות האזורית ביום חמישי הקרוב.
קרא עוד...
במהלך הניסוי תישמע אזעקה גם בגבעתיים. בהזדמנות זאת נתרגל גם פינוי למרחבים מוגנים- פעולה שאנו מתרגלים ומתורגלים בה היטב. אביבה עידו אב"טית ביה"ס, הצוות החינוכי ואנוכי נזכיר לילדים בבוקר על קיום התרגיל, ובעיקר על כך שתושמע אזעקה. גם אתם בבית מוזמנים לעשות זאת, ולהסביר לילדיכם שתרגולים סדירים של פינוי מהיר ובטוח למרחבים מוגנים בזמן שגרה, יבטיח שבזמן חירום כזה או אחר, או במצב בהלה כשהאיי קיו שלנו "בקפאון", בבי"ס שבו מספר כל כך גדול של אנשים - כולם ידעו לאן הם מתפנים
קרא עוד...
לרשותכם פוליסות ביטוח תאונות אישיות מחברת ביטוח איילון
קרא עוד...
צרפנו עבורכם אוסף תמונות מרגשות מטקס ערך החודש - כסלו בנושא שונות וקבלת האחר
קרא עוד...
ה ג ב י ע ה ו א ש ל נ ו !!! גמר טורניר כדורסל לכיתות ז'-ח'...משחק מותח ומורט עצבים שבסיומו ניצחה נבחרת שמעוני את נבחרת כצנלסון.למשחק הגיעו כ-150 תלמידים ותלמידות , בוגרים ואורחים כדי לעודד ולפרגן , והכל באווירה ספורטיבית מכבדת ומהנה.תודה לאביבה עידו שלנו.לאורנה קירש ולצוות המלווה- אסתי גלי ודבירה.תודה מיוחדת לענבל לוין מנהל מדור הספורט במנהל חינוך בעיריית גבעתיים.ולראש עיריית גבעתיים מר רן קוניק.
קרא עוד...
***אינמילים...( או במילים אחרות ...תודה!)*** יום המורה והשומר...חל בכל שנה ב26 בנובמבר..יום ההוקרה לצוותי החינוך בשמעוני...מורים יועצות משלבות סייעות מתנדבים צוות מתיא, תרפיסטיות אנשי משק ומנהלה ...צויין היום יום שני והתבטא ביום שכולו פרגון ופינוק הטרי ושיתוף פעולה נהדר עם חברי מועצת התלמידים וועד המורים.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים! אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בשעת הקוד (Hour of Code).שעת הקוד הוא אירוע עולמי המאפשר לכל תלמיד ותלמידה להתנסות בשעה של כתיבת קוד, וללמוד על עולם ההייטק והחדשנות הטכנולוגית בדרך כיפית ומהנה
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים , אנו שמחים להזמינכם לטקס ערך החודש ומצטייני החודש הטקס יחל מחר בשעה 08:15 , בברכה , צוות שמעוני
קרא עוד...
בקהילת שמעוני מתחשבים בילדים ועובדים הסובלים מרגישות למזון ולאלרגיות מסכנות חיים. אנו מתחשבים בילדים צליאקים או בעלי רגישויות ללקטוז ונמנעים מהבאת מזונות שיש בהם בוטנים ואגוזים אשר עשויים לסכן חייהם של תלמידים אלרגיים. שרון לוינהר בכור - מנהלת בית הספר
קרא עוד...
ומציעה מגוון רחב של קורסים מאתגרים המפתחים מיומנויות חשיבה והעשרה בתחומי מדע, טכנולוגיה, חברה ואומנות.
קרא עוד...
הקייטנה תפעל בימים שלישי, רביעי, חמישי, ראשון ושני בין 10.12.2018 – 4.12.2018.על מנת להבטיח מקומכם ולהערך כראוי למספר התלמידים והפעילויות, יש להירשם אצל שרון וחגי בטלפון 4225037-052 ( ענת) מייל com.gmail@shimonitz84.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים , החל מהיום , ה- 18.10.18 אנו עוברים לשימוש בסיסמה אחידה לשם כניסה לאתר בית הספר , אופק , גלים ובריינפופ .במידה ואין לכם את הסיסמה עליכם להתקשר למשרד החינוך : מוקד סיסמאות 6552*
קרא עוד...
במסגרת יום ההליכה הבינלאומי, צעדו רבים מתלמידי שמעוני ברגל לבית הספר והתקבלו בחיוך ומדבקת הצועד האמיץ
קרא עוד...
ביום ו' בתאריך 26.10.2018, יקיים משרד התרבות והספורט בשיתוף משרד הבריאות את "יום ההליכה העולמי" – גם אנו בבית ספר שמעוני לוקחים חלק פעיל ביום זה. במטרה לקדם את המודעות והחשיבות של הפעילות הגופנית .כתורמת לאורח חיים פעיל ובריא
קרא עוד...
שלום רב, אנו שמחה להזמין אתכם ואת הילדים שלכם לשלב א' של האולימפיאדה הארצית במתמטיקה לכיתות יסוד (אולימפיאדה של מועדון "המתמטיקאי הצעיר") .אולימפיאדה זו היא תחרות במהלכה התלמידים מתחרים בפתרון שאלות מתמטיות לא שגרתיות .זאת פעילות מהנה ומאתגרת, שנועדה לעודד תלמידים שאוהבים מתמטיקה ולחזק את החיבה שלהם למקצוע זה.
קרא עוד...
להורי שכבת ב'הבחינה לאיתור מחוננים שלב א' שהיתה אמורה להתקיים מחר, יום חמישי, תדחה בשל הדלפת השאלון. משרד החינוך יעדכן על מועד חלופי לקיומה. בברכה שרון לוינהר בכור - מנהלת ביה"ס
קרא עוד...
מקהלת "ענבלים" הצעירה של הקונסרבטוריון העירוני גבעתיים מעלה מופע מרהיב שכולו "סיפורים בצלילים"
קרא עוד...
קרא עוד...
מועצת הנשים "אחת אחת" מזמינה את ציבור ההורים ואנשי החינוך להרצאתו של רן גבריאלי בנושא חינוך מיני אצלינו בעידן האינטרנט . אנו מזמינים אתכם להגיע ולהיות חלק מהקילה לומדת בנושא חשוב זה , לפרטים נוספים פתחו את הקישור , בברכה , צוות שמעוני
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים , מדי חודש נפרסם חודשון לעיונכם
קרא עוד...
***ללמוד איך ללמוד*** הקורס בניהולו של מר שמעון אלימלך יתקיים בקבוצות קטנות כאן אצלנו בשמעוני. הרישום בבית ספר קלעי טל-036730943
קרא עוד...
לפניכם פרוט של תכנית לימודים נוספת בהתאם לשכבות הגיל השונות , לשנת הלימודים תשע"ט
קרא עוד...
לקראת שנת הלימודים תשע"ט הגדרנו יעדים ובנינו את תכנית זהירות בדרכים עבור תלמידי בית ספרינו
קרא עוד...
הסתיימו ההכנות ואנו כבר כאן ,שנת לימודים מאתגרת לכל משפחת שמעוני
קרא עוד...
"זה עוד יום ששי, נושם את האוויר..." וקצת לפני שהשבת תכנס, והאדרנלין מהבוקר המקסים שהיה לנו יחד ירד לקו המשווה, אי אפשר בלי תודות ופרגונים לעושים במלאכה.
קרא עוד...
שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל משפחת שמעוני . נחזור לספסל הלימודים ביום חמישי ה- 20.09.18. תהנו מהתמונות.
קרא עוד...
מרוץ גבעתיים השישי , ראשון בשבילי כמנהלת שמעוני . באמת שהיה כייף אמיתי . יישר כח לתלמידי שכבות ז'-ח' ולכל העוסקים במלאכה .
קרא עוד...
מה קורה בשמעוני תשע"ט
מצוינות תשע"ט
הודעות תשע"ט
חיים ברשת
למידה בשעת חירום