יום ב', כב’ באייר תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת
טיולים והצגות יועצות אודות יצירת קשר
סרן דן בלקין ז"ל, בנה של רחל בלקין ז"ל

" אם מישהו אוהב פרח, שבכל מליוני הכוכבים יש רק אחד כמוהו, די לו להסתכל בכוכבים וכבר הוא מאושר. הפרח שלי נמצא שם באיזה מקום" / אנטואן דה סנט אכזופרי.
קרא עוד...
להורי העולים לכיתה א'

הנחיות לרישום לשנה"ל תש"פ ברוכים הבאים לבית ספרנו!!!
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים ,

ביום שיש ה- 31.5.19 יתקיים הפנינג אימוץ כלבים ברחבת קניון עזריאלי גבעתיים משעה 11:00-15:00
קרא עוד...
תכנית "מיוזיקל" לשנת הלימודים תש"פ

התכנית מיועדת לתלמידים בבתי הספר היסודיים בגבעתיים : אלון, בן גוריון, ברנר, גורדון, כצנלסון, לאה גולדברג, שמעוני .בכלים: גיטרה, חלילית, כינור, קלרינט, חצוצרה, טרומבון, בריטון, סקסופון, חליל צד , קרן יער, כלי הקשה, עוד, מפוחית. התלמידים מקבלים את שעורי הנגינה בבית הספר סמוך לתום יום הלימודים, בהתאם למסלול הלימודים בו הם לומדים על בסיס ארבעה שבועות לימוד בחודש, כפוף לחופשות בתי הספר. בחופשת הפסח מתקיימים שעורים בשבוע הראשון (לפני החג).הלימודים מתחילים בתחילת חודש ספטמבר , בתאום עם המורה ומנהלת התכנית.
קרא עוד...
מאמאנט - גמר אליפות גבעתיים

הנכם מוזמנים להשתתף בגמר האליפות אשר יתקיים ב- 25.5.19 בבית ספר אלון
קרא עוד...
טכס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה תשע"ט

"אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת רק מילה בעברית חודרת אל עורקיי, אל נשמתי בגוף כואב, בלב רעב כאן הוא ביתי לא אשתוק, כי ארצי שינתה את פניה לא אוותר לה, להזכיר לה, ואשיר כאן באוזניה עד שתפקח את עיניה"/אהוד מנור כ י ב מ ו ת ם צ י ו ו ל נ ו א ת ה ח י י ם! #ביסשמעוני #יומהזכרונ2019 #יומהזכרונלחלליצהל #יהיזכרמברוך
קרא עוד...
חוגגים עצמאות בגבעתיים עם חטיבת השריון 188

חטיבת השריון המאומצת על ידי עיריית גבעתיים מזמינה את הציבור לתערוכה פתוחה בפארק גבעתיים. בתערוכה יוצגו טנק מרכבה ונגמ"שים. תלמידי בית הספר מוזמנים לבוא ולפגוש את לוחמי חטיבת השריון , חטיבה 188.
קרא עוד...
חודשון מאי

הורים יקרים לרשותכם אירועי חודש מאי ,
קרא עוד...
סקר בנושא שיעורי תל"ן

סקר קצר זה נועד לבחון את רמת שביעות רצונכם מתכנית התל"ן (תכנית לימודים נוספת) בבית הספר , במטרה לגבש את תכנית הלימודים הבאה .
קרא עוד...
הרצאה של נועם גרשוני

סיפורו של אלוף נועם גרשוני 26.05.2019 הדרך הארוכה מתא הטייס בחיל האוויר, הפציעה האנושה, השיקום , ההתמודדות עם הנכות , אימוני הטניס ומדלית הזהב . הרצאה על נחישות , כח רצון עז ומוטיבציה אדירה.
קרא עוד...
טקס ערך החודש - נתינה

שמעוני נתינה היא לא רק ערך במילון !! טקס ערך חודש אדר הדגיש את ערך ה נתינה , כל שכבה האירה את הזרקור שלה חלקם הביעו תודה והערכה לכל צוות בית הספר לכולם ,למנצור היקר , למנקות למורים ולסייעות , ולמתנדבים היקרים מעמותת ידיד , הטקס האיר את העשייה והלמידה שלנו בבית הספר בנושא .
קרא עוד...
בית ספר שמעוני - שאלון אח"מ

תלמידים יקרים , לפניכם שאלון העוסק בבית הספר. מטרות השאלון הן לבדוק באיזו מידה את/ה חש/ה בטוח/ה בבית הספר, ומה גורם לך להרגיש כך. המידע שיתקבל מהשאלון יעזור לבית הספר לטפל בבעיות שיתגלו, ולתכנן פעילויות לשיפור האקלים בבית הספר ובכיתה. אנא ענה על כל השאלות.השאלון הינו אנונימי (אין צורך לרשום את שמך).תודה על שיתוף הפעולה!
קרא עוד...
כיתה ח' ראשונה בשמעוני מזמינה את תלמידי בית הספר להינות מחוגים אחר הצהריים

במסגרת שיעורי תרבות ישראל וחינוך חברתי עסקנו בחקר מאפייני חברת מופת. הבנו כי חברה מתוקנת בנויה מאזרחים מעורבים המסוגלים ליצור רשת שיתופי פעולה המקדמים ומעצימים את היחיד ואת הקבוצה. חינוך גלוקלי מכשיר את הלומדים לקראת השתלבותם בחברה והפיכתם לאזרחים פעילים ומשמעותיים. ייחודיותו וחיוניותו של הפרט מאפשרת לו לתרום את חלקו ולהשפיע .
קרא עוד...
שבוע / יום המעשים הטובים - עירית גבעתיים

האירוע המרכזי מתקיים ביום שלישי ה- 2.4 בשעה 16:30 ברחבת הקניון- הפנינג התנדבות קהילתי לכל המשפחה הכולל בין היתר- הפעלות והצגות לילדים, דוכני יצירה, שוק קח תן, דוכני התנדבות, מתחם תנועות הנוער ועוד!
קרא עוד...
קייטנה דיגיטלית בחופש פסח

קייטנה דיגיטלית במהלך חופשת הפסח , קראו והרשמו
קרא עוד...
פורים שמח בשמעוני

בְּרַחֲבֵי הָעוֹלָם יֵשׁנָם חַגִּים וּפֶסְטִיבָלִים שׁוֹנִים בָּהֶם אֲנָשׁים מִתְחַפְּשִׂים לִדמֻיּוֹת שׁרְחוֹקוֹת מִמִּי שׁהֵם בַּמְּצִיאוּת.נִרְאֶה שׁאֲנָשׁים בְּכָל הָעוֹלָם מוֹצְאִים סִבּוֹת שׁוֹנוֹת לְהִתְחַפֵּשׂ. מַדּוּעַ לְדַעְתְּכֶם אֲנָשׁים אוֹהֲבִים לְהִתְחַפֵּשׂ? פתחו את הקובץ המצורף וקראו עוד אודות הקרנבל העולמי
קרא עוד...
-מסע לגיל ההתבגרות -

שבוע החינוך בשמעוני -גישור בין עולמותעוד במסגרת שבוע החינוך בשמעוני כבית ספר לחינוך גלוקאלי- ערב קהילתי לתלמידי שכבת ו' והוריהם, בסימן של יצירת תקשורת בונה גשרים וחיבורים.
קרא עוד...
צפו בסרטון מרגש- מרץ 2019

כמה חשוב שיש אנשים שונים ממך אליהם אתה יכול להתחבר, ולהרגיש פתאום שלם לא "אחר".כמה חשוב שיש אנשים מרתקים מגוונים ויודעי עולם ,מהם אני יכול ללמוד רבות ובעיקר להבין שאני לא מושלם.
קרא עוד...
שבוע חינוך 2019–03–02 שיעור מועצת תלמידים "בארץ הפאפים"

מועצת התלמידים בהוראת עמיתים עבור תלמידי כיתות א'-ב'
קרא עוד...
תחרות שירים - הערביזיון בשמעוני 2019

שלוםםם סלאםםם עלינו ועל כל העולםהערביזיון בשמעוני 2019 ( כי ככה זה בבית ספר לחינוך גלוקאלי)תחרות השירים בערבית, ה״ ערביזיון״ , נולדה מתוך הרצון לחנך לחיים משותפים ולרב תרבותיות. מתוך הצורך ללמוד להעמיק ולחקור לצד השפה הערבית את התרבות הערבית העשירה של שכנינו הערביים , ובמטרה לגרום לכולנו לפתוח את הלב והראש דרך התרבות המורשת והמוסיקה הערבית הנפלאה.
קרא עוד...
חינוך לערכים בחברה , ערך החודש - אחריות

אחריות הינה יכולתו וכושרו של האדם לראות את ההיבטים ואת הצדדים השונים בקבלת החלטות ובביצוען, הרגשת מחויבות לנקיטת פעולה, הכרה בקשר שבין החלטות ומעשים לבין תוצאותיהם, מוכנות לשאת בתוצאות של מעשים, הרגשת מחויבות לגבי התוצאה.מרכיבי האחריות האישית: אכפתיות ועשייה.
קרא עוד...
חודשון חודש פברואר

הורים יקרים , חודשון פברואר לרשותכם בקישור הבא :
קרא עוד...
שבוע גלישה בטוחה ברשת 3-7/2/19

הורים יקרים שלום רב! השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הוא בבחינת מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה שבוע זה ייערך בתאריכים: 7-3 בפברואר 2019, ויוקדש לנושא: "גם ברשת יש גבול״. הוא יתמקד בעידוד התלמידים לפתח "שרירי" בחירה והתנהלות מתוך שיקול דעת, איפוק, אמפתיה, הבנה של מותר/אסור, מתאים/לא מתאים באופן שמותאם למרחב גלישה בטוחה, ובקידום תקשורת בינאישית רגישה, מוגנת ומקרבת, הרואה את העצמי וגם את האחר. זאת תוך כדי חיזוק נורמות התנהגות ראויות ברשת והעלאת המודעות למצבים מורכבים המתעוררים בה.
קרא עוד...
המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת )מוקד 105 )

הורים יקרים, כולנו מתנהלים במרחבי הרשת ונהנים ממגוון האפשרויות הגלומות בה. כהורים, חשוב לנו לוודא שילדינו נמצאים בסביבה מוגנת ובטוחה. מצבי פגיעה עלולים לעורר באופן טבעי תחושות של דאגה, לחץ, חוסר אונים וחיפוש אחר מענה הולם וכלים להתמודדות. במצבי מצוקה פנייה לעזרה יכולה לסייע, גם אם נראה שלמצב אין פתרון. באפשרותכם להתייעץ עם אנשי מקצוע בבית הספר ובקהילה. בנוסף לכך, באפשרותכם לפנות למוקד 105 במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת. ברצוני לעדכנכם כי כמענה לציבור הרחב ועבורכם ההורים, הוקם מטה לאומי משולב, משטרתי ואזרחי, להגנה על ילדים ונוער ברשת. המטה הלאומי הוקם מתוקף החלטת ממשלה בהובלת המשרד לביטחון הפנים ומשטרת ישראל ובשיתוף משרד החינוך, משרד הרווחה והשירותים החברתיים, משרד הבריאות ומשרד המשפטים. המטה הלאומי מוביל שינוי אסטרטגי בתחום ההגנה על קטינים ברשת ומציע מעטפת מענים כוללת למען יצירת סביבה בטוחה לילדים במרחב המקוון. המטה עוסק במניעה, הסברה והגברת מודעות, אכיפה, קידום חקיקה, מחקר, יצירת שותפויות ופיתוח טכנולוגיות להגנה על קטינים ברשת. מידע נוסף נמצא בקישור המצורץ
קרא עוד...
שלום כיתה א' - רישום לבית ספר שמעוני לתש"פ

קרא עוד...
אליפות משחקי המתמטיקה

האליפות מיועדת לכל תלמידי בית הספר בכיתות א-ו. יש להיכנס באמצעות סיסמת משרד החינוך שברשות התלמידים המורכבות מספרות בלבד. ביום שני 14.01.2019 יתחיל שלב האימון ביום שני 21.01.2019 תחל התחרות הארצית, בשלב הבית ספרי.
קרא עוד...
לקהילת שמעוני עדכון חשוב לגבי פוליסת ביטוח

לרשותכם פוליסות ביטוח תאונות אישיות מחברת ביטוח איילון
קרא עוד...
אליפות כדורסל נובמבר 2018 שמעוני

ה ג ב י ע ה ו א ש ל נ ו !!! גמר טורניר כדורסל לכיתות ז'-ח'...משחק מותח ומורט עצבים שבסיומו ניצחה נבחרת שמעוני את נבחרת כצנלסון.למשחק הגיעו כ-150 תלמידים ותלמידות , בוגרים ואורחים כדי לעודד ולפרגן , והכל באווירה ספורטיבית מכבדת ומהנה.תודה לאביבה עידו שלנו.לאורנה קירש ולצוות המלווה- אסתי גלי ודבירה.תודה מיוחדת לענבל לוין מנהל מדור הספורט במנהל חינוך בעיריית גבעתיים.ולראש עיריית גבעתיים מר רן קוניק.
קרא עוד...
יום המורה והשומר בשמעוני

***אינמילים...( או במילים אחרות ...תודה!)*** יום המורה והשומר...חל בכל שנה ב26 בנובמבר..יום ההוקרה לצוותי החינוך בשמעוני...מורים יועצות משלבות סייעות מתנדבים צוות מתיא, תרפיסטיות אנשי משק ומנהלה ...צויין היום יום שני והתבטא ביום שכולו פרגון ופינוק הטרי ושיתוף פעולה נהדר עם חברי מועצת התלמידים וועד המורים.
קרא עוד...
תמונות מרגשות מטכס ערך החודש , חשוון -מעורבות חברתית

קרא עוד...
אלרגיות מסכנות חיים

בקהילת שמעוני מתחשבים בילדים ועובדים הסובלים מרגישות למזון ולאלרגיות מסכנות חיים. אנו מתחשבים בילדים צליאקים או בעלי רגישויות ללקטוז ונמנעים מהבאת מזונות שיש בהם בוטנים ואגוזים אשר עשויים לסכן חייהם של תלמידים אלרגיים. שרון לוינהר בכור - מנהלת בית הספר
קרא עוד...
להורים ולתלמידים שלום, תכנית ”במרחבי הדעת“ היא תכנית העשרה ייחודית, הפונה לילדים בעלי כישורים גבוהים בתחומים שונים בכיתות ב'-ו'

ומציעה מגוון רחב של קורסים מאתגרים המפתחים מיומנויות חשיבה והעשרה בתחומי מדע, טכנולוגיה, חברה ואומנות.
קרא עוד...
כניסה לאתר בית הספר ואתרי תוכן דרך סיסמה אחידה של משרד החינוך

הורים ותלמידים יקרים , החל מהיום , ה- 18.10.18 אנו עוברים לשימוש בסיסמה אחידה לשם כניסה לאתר בית הספר , אופק , גלים ובריינפופ .במידה ואין לכם את הסיסמה עליכם להתקשר למשרד החינוך : מוקד סיסמאות 6552*
קרא עוד...
יום ההליכה הבין לאומי

במסגרת יום ההליכה הבינלאומי, צעדו רבים מתלמידי שמעוני ברגל לבית הספר והתקבלו בחיוך ומדבקת הצועד האמיץ
קרא עוד...
הולכים על זה- יום ההליכה הבינלאומי

ביום ו' בתאריך 26.10.2018, יקיים משרד התרבות והספורט בשיתוף משרד הבריאות את "יום ההליכה העולמי" – גם אנו בבית ספר שמעוני לוקחים חלק פעיל ביום זה. במטרה לקדם את המודעות והחשיבות של הפעילות הגופנית .כתורמת לאורח חיים פעיל ובריא
קרא עוד...
כיתות ג'- ו' – הזמנה לאולימפיאדה הארצית במתמטיקה

שלום רב, אנו שמחה להזמין אתכם ואת הילדים שלכם לשלב א' של האולימפיאדה הארצית במתמטיקה לכיתות יסוד (אולימפיאדה של מועדון "המתמטיקאי הצעיר") .אולימפיאדה זו היא תחרות במהלכה התלמידים מתחרים בפתרון שאלות מתמטיות לא שגרתיות .זאת פעילות מהנה ומאתגרת, שנועדה לעודד תלמידים שאוהבים מתמטיקה ולחזק את החיבה שלהם למקצוע זה.
קרא עוד...
מבחן לאיתור מחוננים

להורי שכבת ב'הבחינה לאיתור מחוננים שלב א' שהיתה אמורה להתקיים מחר, יום חמישי, תדחה בשל הדלפת השאלון. משרד החינוך יעדכן על מועד חלופי לקיומה. בברכה שרון לוינהר בכור - מנהלת ביה"ס
קרא עוד...
חדש ומרגש - סיפורים בצלילים

מקהלת "ענבלים" הצעירה של הקונסרבטוריון העירוני גבעתיים מעלה מופע מרהיב שכולו "סיפורים בצלילים"
קרא עוד...
טקס ערך החודש - שיתוף והשתתפות

קרא עוד...
הרצאה בנושא חינוך מיני בעידן האינטרנט

מועצת הנשים "אחת אחת" מזמינה את ציבור ההורים ואנשי החינוך להרצאתו של רן גבריאלי בנושא חינוך מיני אצלינו בעידן האינטרנט . אנו מזמינים אתכם להגיע ולהיות חלק מהקילה לומדת בנושא חשוב זה , לפרטים נוספים פתחו את הקישור , בברכה , צוות שמעוני
קרא עוד...
חודשון- אוקטובר

הורים ותלמידים יקרים , מדי חודש נפרסם חודשון לעיונכם
קרא עוד...
***ללמוד איך ללמוד*** פתיחת התכנית העירונית לקידום מיומנויות חשיבה ואסטרטגיות למידה לתלמידי שכבות ו ,ז ו- ח.

***ללמוד איך ללמוד*** הקורס בניהולו של מר שמעון אלימלך יתקיים בקבוצות קטנות כאן אצלנו בשמעוני. הרישום בבית ספר קלעי טל-036730943
קרא עוד...
תוכנית תל"ן

לפניכם פרוט של תכנית לימודים נוספת בהתאם לשכבות הגיל השונות , לשנת הלימודים תשע"ט
קרא עוד...
תוכנית זהירות בדרכים , תשע"ט

לקראת שנת הלימודים תשע"ט הגדרנו יעדים ובנינו את תכנית זהירות בדרכים עבור תלמידי בית ספרינו
קרא עוד...
סרטון פתיחת שנת הלימודים תשע"ט

הסתיימו ההכנות ואנו כבר כאן ,שנת לימודים מאתגרת לכל משפחת שמעוני
קרא עוד...
הפנינג פתיחת שנה , בית ספר שמעוני ספטמבר 2018

"זה עוד יום ששי, נושם את האוויר..." וקצת לפני שהשבת תכנס, והאדרנלין מהבוקר המקסים שהיה לנו יחד ירד לקו המשווה, אי אפשר בלי תודות ופרגונים לעושים במלאכה.
קרא עוד...
טקס חגי תשרי , תודה למחנכות שכבת ד'

שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל משפחת שמעוני . נחזור לספסל הלימודים ביום חמישי ה- 20.09.18. תהנו מהתמונות.
קרא עוד...
מרוץ גבעתיים 2018

מרוץ גבעתיים השישי , ראשון בשבילי כמנהלת שמעוני . באמת שהיה כייף אמיתי . יישר כח לתלמידי שכבות ז'-ח' ולכל העוסקים במלאכה .
קרא עוד...
תהיה אסטרונאוט ותעוף לחלל

מהם האתגרים אתם מתמודדים אסטרונאוטים בחלל ? כיצד מתנהלים החיים בתחנת החלל הבינ"ל ? מהם המיזמים לטיסה וחקר החלל , ואלו בעיות מאפיינות את החיים מחוץ לכדור הארץ? על כל אלה ועוד בבית ספר שמעוני
קרא עוד...
מרכז מצויינות - עריית גבעתיים

להורים ולתלמידים שלום.עיריית גבעתיים הקימה ופיתחה מרכז מצוינות ייחודי בארץ המשלב תלמידים שאובחנו כמחוננים וכמצטיינים, יחד עם כלל תלמידי גבעתיים הבוחרים ללמוד בתכניות הלימודים השונות שבמרכז המצוינות. התכניות מיועדות לתלמידים "שוחרי ידע", בעלי סקרנות ובעלי יכולותורצון להרחבת הדעת ולהעמקת הידע הקיים, ומכינה אותם לחשיבהועבודה מסדר גבוה - חשיבה עתידית-אקדמית. מרכז המצוינות הוקם מתוך תפיסת עולם של מערכת החינוך בגבעתיים השואפת למצוינות אישית ויישובית, וכזו הרואה בכל תלמיד את הייחודיות שלו. נשמח לראות את ילדכם בין תלמידינו במרכז המצוינות. בברכת שנה טובה,מאלי כהן מנהלת מרכז המצוינות
קרא עוד...
תכנית אמירים

לקראת שנת הלימודים תשע"ט בנינו את תכנית המצוינות -אמירים .
קרא עוד...
תוכנית FLL

לקראת שנת הלימודים תשע"ט הגדרנו יעדים ובנינו את תוכנית המצוינות, עבור תלמידי בית ספרינו
קרא עוד...
ערב הורים - תוכנית אמירים , אוקטובר תשעט

קרא עוד...
בחירות למועצת התלמידים

תוצאות הבחירות למועצת התלמידים ,בהצלחה לכל הנבחרים ,צוות שמעוני.
קרא עוד...
פרוטוקול ישיבת הנהגת הורים ראשונה תשע"ט שהתקיימה ביום 16.9.2018

קרא עוד...
דבר יו"ר הנהגת הורים לתשע'ט

מטרת הנהגת ההורים הינה לייצג את ההורים מול הנהלת בית הספר ומינהל החינוך בעיר, ולפעול לרווחת הילדים וההורים, כל זאת תוך כיבוד האוטונומיה המקצועית של הצוות החינוכי של בית הספר.
קרא עוד...
פרוטוקולים - הנהגת הורים   |  צוותי הנהגת ההורים   |  חוזר תשלומים והסבר
תקנון הנהגת ההורים   |  פעילות ודרכי יצירת קשר
סרן דן בלקין ז"ל, בנה של רחל בלקין ז"ל

" אם מישהו אוהב פרח, שבכל מליוני הכוכבים יש רק אחד כמוהו, די לו להסתכל בכוכבים וכבר הוא מאושר. הפרח שלי נמצא שם באיזה מקום" / אנטואן דה סנט אכזופרי.
קרא עוד...
מכתב ממנהלת ביה"ס לפתיחת שנת הלימודים תשע"ט

קרא עוד...
קרא עוד...
לוח חופשות תשע"ט

קרא עוד...
ספרי לימוד תשע"ט

קרא עוד...
רשימת ציוד ז-ח

קרא עוד...
רשימת ציוד לכיתה ב'

קרא עוד...
רשימת ציוד לכיתה א' תשע"ט

קרא עוד...
רשימת ציוד לכיתות ג'-ו'

קרא עוד...
דבר המנהלת   |  ספרים וציוד
https://drive.google.com/open?id=1XDtPSUsiOS2lKdshlJ_Uuq71XQUDGYW5
אנו שמחים לבשר על פתיחת מחזור נוסף (ורביעי) של סדנת ההורים "להתמודד ביחד עם הפרעת קשב" , המתקיימת מטעם השירות הפסיכולוגי חינוכי בגבעתיים. הסדנא מיועדת להורים לילדים אשר אובחנו עם הפרעת קשב (ADHD).

הסדנא משלבת מתן ידע תיאורטי ויישומי לצד יצירת מרחב לשיתוף ולהתייעצות בין חברי הקבוצה. הרישום לסדנא הינו על בסיס מקום פנוי (לכל היותר 15 משתתפים בברכת נועה אופרמן אבידר ורועי רוחמנחי הסדנא: "להתמודד ביחד עם הפרעת קשב וריכוז"השירות הפסיכולוגי חינוכי גבעתיים
קרא עוד...
יום זכויות התלמיד

יום זכויות הילד הבינלאומי במערכת החינוך בישראל ובעולם בתאריך ה- 20.11.18 החינוך בישראל ובעולם בתאריך ה- 20.11.18
קרא עוד...
טקס לזכרו של יצחק רבין

קרא עוד...
שנה טובה ומתוקה לכל משפחת שמעוני

קרא עוד...
תוכניות פדגוגיות וחדשנות   |  שביל שמעוני
קרא עוד...
חוברת פעילויות קיץ לנוער - עיריית גבעתיים

קרא עוד...
ארכיון תשע"ו   |  ארכיון תשע"ה   |  ארכיון תשע"ז   |  ארכיון תשע"ח